O nás Reference - řekli o nás Levné letenky Přednášky Pojištění Odkazy Jak se přihlásit Cestovatelská seznamka Všeobecné podmínky Kontakt
goodplaces.cz

Pokud si přejete zasílat informace o novinkách, zájezdech a akcích zanechte nám svůj email


goodplaces.cz
skrýt slideshow
Poznání

Kultura, památky, historie, zajímaví lidé a magická místa...

Yoga & Meditace

Cestování na zajímavá místa, cestování s duchovním rozměrem, především kurzy meditace a jógy.

Trekking

Organizujeme různé stupně náročnosti trekkingu od jednoduchých procházek po horách až po expedice na sedmitisícovky. Specializujeme se na indický Ladakh, Kašmír, Himachal Pradesh, Nepál, Kyrgyzstán, Tádžikistán, ale také trekking v Íránu, Mexiku a Gruzii.

Cestování s dětmi

Vzhledem k tomu, že se specializujeme na individuální zájezdy na míru, můžeme navrhnout a zařídit cestu jenom pro Vaší rodinu tak, aby bylo možné bez problémů cestovat i s dětmi.

Můžete mít vlastní auto s řidičem, který zastaví, kdy je potřeba, itinerář se dá za chodu upravit, celý plán cesty může být volnější než běžné poznávací zájezdy, aby si i malí cestovatelíci měli kdy oddychnout a čas hrát s třeba i s místními zábavnými dítky.

Co se týče bezpečnosti a hygieny, není třeba se také příliš znepokojovat. Pochopitelně některé destinace nejsou vhodné pro lidi s úzkostlivou potřebou čistoty, nicméně můžeme zařídil lepší hotely a vozidla.

S dětmi Vaše cestovatelská kariéra nekončí!

Zařaďte se mezi naše spokojené klienty, kteří s námi každoročně objevují spoustu zajímavých míst v Indii, Nepálu, Iránu, Mexiku, Tibetu, Uzbekistánu apod.

Cyklistika a MTB

Organizujeme zajímavé cyklistické zájezdy na horských kolech v Indii, zejména v Ladakhu, Himachal Pradeshi, příp. Kerale a Rajasthanu. Dobré ceny vychází již od 4 osob ve skupině, průvodcem je zkušený cyklo nadšenec Raju, který se snad na kole již narodil :)

Plavby na kanoích i hausbotech

Poznejte život z vodní hladiny. Dostanete se na místa, kam se běžně ze souše nepodíváte. Jezera a řeky Kašmíru, vodní kanály Keraly, kayaking ve Venezuele, apod.

Cestování pro zdravotně postižené

Naše cesty se dají jednoduše přizpůsobit pro cestování postižených, v Indii máme i spec.průvodce pro hluchoněmé.

Podpora vašeho podnikání v zahraničí

Naše zkušenosti a kontakty v jednotlivých zemích mohou být velmi přínosné pro rozvoj Vašeho podnikání v zahraničí.

goodplaces.cz

Máte zájem o levné letenky nebo individuální zájezd? Zanechte nám kontakt:goodplaces.cz
Uzbekystán Uzbekystán TDZK TDZK TDZK Kyrgyzstán Kyrgyzstán Kyrgyzstán Kyrgyzstán Ladakh Kashmir Himachal Himachal Himachal Goa Goa Egypt Egypt Iran Iran Mexiko Mexiko Mexiko Mexiko Gruzie Gruzie Gruzie Gruzie Gruzie Gruzie Iran Iran Nepal Nepal Nepal Nepal Egypt Egypt Himachal Himachal Himachal Tibet Kyrgyzstán TDZK TDZK Uzbekystán Uzbekystán Uzbekystán